Milí rodiče 🙂 ,

na začátku roku na informativní schůzce jsme se Vám zmiňovaly o možném výletu do Srbska. A je to tu! 🙂

Chtěly bychom vzít děti na víkend do Srbska u Berouna. Loňský rok jsme tam jely s dětmi z minulé třídy a moc se to podařilo, všem se tam líbilo.
Jedná se o víkend 3. – 5. Května 2013.

AKCE JE TO DOBROVOLNÁ A NENÍ POD ZÁŠTITOU MŠ! (pořádáme to v našem volném čase).

Jelo by se do chaty, která slouží jako skautská základna. V chatě jsou matrace, na kterých bychom s dětmi spaly, ale není tam povlečení, takže bychom spaly ve spacáku 🙂
Jely bychom v pátek kolem 17,00 od MŠ. Batohy budou odvezeny autem a my s dětmi pojedeme metrem na Hlavní nádraží, a dále osobním vlakem směr Beroun až do Srbska. Cesta vlakem trvá přibližně třičtvrtě hodiny, takže to není nic dlouhého.
V sobotu plánujeme výlet do Berouna za medvědy z večerníčku (Vojta, Kuba, Matěj). Večer ohýnek, opékání buřtů a podobně. Samozřejmě program bude přizpůsobený počasí. V neděli bychom se vrátily opět ke školce cca kolem 16,00 hodin.
Cena by se pohybovala okolo 400 kč na dítě. V ceně je zahrnuta doprava, jídlo po celý víkend (včetně balíčků na výlety) – loni jsme měly například vynikající rajskou omáčku, palačinky a podobně:), ubytování.

Bližší informace (co s sebou, upřesnění času) do tří týdnů napíšeme.

Prosíme, nahlaště nám (osobně nebo e-mailem), kdo si chcete udělat hezký víkend a svěříte nám své ratolesti na akci plnou dobrosružství :))

Děkujeme a moc se těšíme na hojnou účast 🙂

S pozdravem paní učitelky Danča a Pája 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>